تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
روح الله بصیری نیا دوچرخه سوار ایرانگرد و سفیر فرهنگی ورزشی خانواده معظم شهدا،حامل پیام و پرچم شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم که به عنوان سفیر آب در کشور رکاب می زند پس از ورود به بوشهر با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر ، عبد الحمید حمزه پور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در این دیدار ضمن اشاره به جایگاه رفیع شهدا گفت: عزت ، اقتدار و آسایش امروز کشور را مدیون و مرهون خون شهدا هستیم . ایشان افزود : احترام و تکریم خانواده های شهدا جز فرهنگ مردم کشور ما است و این خدمت ارزشمند، عبادت محسوب می شود

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر ، عبد الحمید حمزه پور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در این دیدار ضمن اشاره به جایگاه رفیع شهدا گفت: عزت ، اقتدار و آسایش امروز کشور را مدیون و مرهون خون شهدا هستیم .

ایشان افزود : احترام و تکریم خانواده های شهدا جز فرهنگ مردم کشور ما است و این خدمت ارزشمند، عبادت محسوب می شود.

حمزه پور بیان داشت : وظیفه امروز ما ادامه راه شهداست و باید با ایستادگی در مقابل هجمه و توطئه دشمنان از دستاوردهای شهدا دفاع کنیم.

در ادامه بصیری نیا دوچرخه سوار و عضو کمیته ایرانگردی و جهانگردی فدراسیون دوچرخه سواری ایران گفت: با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس ، تجلیل از ایثارگری و جان فشانی های خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران و آزادگان دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم و به عشق حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و ائمه اطهار (ع) و توسل به حضرت ولی عصر (ع) و همچنین اشاعه فرهنگ مصرف بهینه و صحیح آب رکاب می زنم.

این دوچرخه سوار حدود 17 ماه است که سراسر ایران را رکاب زده است و سفر خود را از تهران به سمت کربلای معلی آغاز کرد و در بازگشت از عتبات عالیات پس از عبور از استان های مختلف وارد استان بوشهر شده است .

دوچرخه سوار ایرانگرد و سفیر فرهنگی ورزشی خانواده معظم شهدا پرچمی که با خود حمل میکردند متبرک شده در عتبات عالیات بوده و عکس اولین شهید مدافع حرم استان بوشهر شهید احمدی بر آن نقش بسته بود
تاریخ:
1398/05/20
تعداد بازدید:
44
منبع:
روابط عمومی شرکت آب فاضلاب استان بوشهر
نویسنده:
امیرحسین طاوس خواه
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal