تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
روند اجرای پروژه‌های آبرسانی شهر بوشهر با حضور معاون آب و ابفا وزارت نیرو بررسی شد
معاون آب و آبفای وزارت نیرو در ادامه سفر به استان بوشهر با حضور استاندار بوشهر و نماینده مردم در حوزه انتخاباتی بوشهر،گناوه،دیلم در مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های آبرسانی شهر بوشهر بازدید کردند

معاون آب و آبفای وزارت نیرو در ادامه سفر به استان بوشهر با حضور استاندار بوشهر و نماینده مردم در حوزه انتخاباتی بوشهر،گناوه،دیلم در مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های آبرسانی شهر بوشهر بازدید کردند.

قاسم تقی‌زاده خامسی در بازدید از روند اجرای نوسازی و توسعه شبکه آبرسانی شهر بوشهر اظهار داشت : تسریع در بازسازی و اصلاح شبکه های فرسوده مورد توجه ویژه قرار دارد.


در بازدید از پروژه آب شیرین‌کن 10000 متر مکعبی در حال مدار شهر بوشهر، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در حضور معاون آب و آبفا وزارت نیرو از افزایش ظرفیت این پروژه خبر داد و بیان کرد: پروژه یاد شده با تلاش‌های انجام شده اکنون ظرفیت آن به 22 هزار و 500 متر مکعب رسیده است.

معاون آب و آبفای وزارت نیرو همچنین از روند اجرای خط انتقال آب شیرینکن 35000 متر مکعبی بوشهر که به طول 7 کیلومتر و با قطر 800 میلیمتر میباشد بازدید نمودند ایشان در ادامه بازدید های خود از روند احداث پروژه آب شیرین‌ کن 35000 متر مکعبی شهر بوشهر نیز دیدن به عمل آوردند و بر تسریع در تکمیل آن تاکید کردند و اظهار داشتند : برای تسریع در تکمیل این پروژه که نقش مهمی در جبران کمبود آب آشامیدنی این شهر دارد از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر نیز در این بازدیدها اعلام کرد: برای اجرای این پروژه‌ها افزون بر 2500 میلیارد ریال اعتبار هزینه می‌شود که تکمیل آنها نقش مهمی در حل مشکلات مردم دارد
تاریخ:
1398/07/11
تعداد بازدید:
204
منبع:
روابط عمومی شرکت آب فاضلاب استان بوشهر
نویسنده:
امیرحسین طاوس خواه
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal