تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر به ماشین‌آلات و تجهیزات پدافند غیرعامل مجهز شد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر استاندار بوشهر در بازدید از مجهز شدن شرکت آبفای استان به امکانات جدید پدافند غیرعامل با قدردانی از تلاش آبفای شهری اظهار داشت: تجهیز شدن این شرکت به ماشین‌آلات و تجهیزات پدافند غیرعامل سبب پایداری آبرسانی در زمان بحرانی شده است
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر استاندار بوشهر در بازدید از مجهز شدن شرکت آبفای استان به امکانات جدید پدافند غیرعامل با قدردانی از تلاش آبفای شهری اظهار داشت: تجهیز شدن این شرکت به ماشینآلات و تجهیزات پدافند غیرعامل سبب پایداری آبرسانی در زمان بحرانی شده است.

عبدالکریم گراوند با بیان اینکه تلاش در حل مشکلات تامین آب استان بوشهر مورد توجه ویژه قرار دارد افزود: اکنون این شرکت به ماشینالات مورد نیاز در تامین آب پایدار مجهز و این امکانات با اعتباری افزون بر 21 میلیارد تومان خریداری شده است.

وی خدمات شرکت آبفای شهری در تامین مطالبات مردم را ستودنی دانست و تصریح کرد: 15 میلیارد تومان بودجه این تجهیزات از اعتبارات استانی پرداخت شده و مابقی از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تامین میشود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم با بیان اینکه 11 دستگاه و ماشین آلات به ناوگان آبرسانی و خدمات فاضلاب بوشهر افزوده شده است افزود: سه تانکر آبرسانی هر کدام به ظرفیت شش هزار متر مکعب، آزمایشگاه سیار کنترل کیفیت آب، چرثقیل، بیل مکانیکی، سه دستگاه خودرو رسیدگی به اتفاقات، و دستگاههای رفع مشکلات دفع فاضلاب و سه دستگاه ژنراتور تامین برق اضطراری با تولید 1.5 مگاوات برق به امکانات خدمات رسانی شرکت با اعتبار 21 میلیارد تومان افزوده شد.

عبدالحمید حمزهپور با قدردانی از توجه استاندار بوشهر به حل مشکلات آبرسانی افزود: وسائل جدید یاد شده زمینه حل مشکلات در زمانهای مختلف برای خدمات رسانی به مشترکین آب و فاضلاب فراهم کرده است.

استاندار بوشهر همچنین از روند احداث مخزن ذخیره 10 هزار مترمکعبی آب،طرح افزایش ظرفیت تامین آب شهر بوشهر در شبانکاره بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر دراین بازدید با اشاره به اجرای پروژه بهسازی بستر و احداث مخزن 10 هزار متر مکعبی آب، طرح افزایش ظرفیت تامین آب شهر بوشهر خاطر نشان کرد: این پروژه با هدف تکمیل فرآیند افزایش ظرفیت آب شهر بوشهراجرایی شده است.

حمزهپوربا اشاره به اینکه این پروژه در مسیر خط آبرسانی کوثر اجراء شده است تصریح کرد: بیشتر آب آشامیدنی شهر بوشهر از خط آبرسانی کوثر از استان کهگیلویه و بویر احمد تامین میشود که اکنون در این زمینه یک مخزن ذخیره به ظرفیت 10 هزار متر مکعب وارد مدار است و برای افزایش این ظرفیت مخزن 10 هزار متر مکعبی دیگر طراحی و اجرایی شده است.

وی با بیان اینکه این پروژه با اعتباری افزون بر 20 میلیارد تومان اجرایی شده است خاطر نشان کرد: اکنون پروژه مخزن 10 هزار متر مکعبی دارای 45 درصد پیشرفت فیزیکی است که تاکنون 10 میلیارد تومان پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر بیان کرد: برای تکمیل این پروژه 10 میلیارد تومان اعتبار دیگر نیاز است که با تکمیل آن ظرفیت ذخیره سازی آب در مسیر خط آبرسانیکوثر به 2 برابر افزایش مییابد
تاریخ:
1398/08/06
تعداد بازدید:
496
منبع:
روابط عمومی شرکت آب فاضلاب استان بوشهر
نویسنده:
ا
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal