تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
استاندار بوشهر روند اجرای پروژه خط انتقال آب شهر ریز را مورد بررسی قرار داد
عبدالکریم گراوند در بررسی وضعیت روند اجرایی خط انتقال آب شهر ریز با تاکید بر تسریع طرح‌های آبرسانی اظهار داشت: تامین آب آشامیدنی شهرها و روستاهای استان بوشهر در اولویت است که در این راستا توجه ویژه‌ای به تخصیص اعتبارات این حوزه شده است.
عبدالکریم گراوند در بررسی وضعیت روند اجرایی خط انتقال آب شهر ریز با تاکید بر تسریع طرح‌های آبرسانی اظهار داشت: تامین آب آشامیدنی شهرها و روستاهای استان بوشهر در اولویت است که در این راستا توجه ویژه‌ای به تخصیص اعتبارات این حوزه شده است.
وی، با قدردانی از تلاش شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در اجرای طرح‌های آبرسانی بیان کرد: اکنون روند اجرایی طرح‌های آبرسانی بهبود یافته به‌گونه‌ای که تابستان گذشته تنش آبی در استان بوشهر نسبت به تابستان سال قبل بسیار کاهش یافت.
استاندار بوشهر با اشاره به خط انتقال آب مخزن ذخیره شهر ریز به نقش مهم این طرح پرداخت و با تاکید بر تسریع در اجرای آن افزود: برای سرعت بخشیدن در خط انتقال آب مخزن ذخیره شهر ریز 5 میلیارد ریال از محل اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای اختصاص یابد تا این طرح بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل و افتتاح شود.
گراوند تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی تا سال آینده طرح‌های مهمی در حوزه آبرسانی تکمیل و وارد مدار بهره‌برداری می‌شود که نقش تاثیرگذاری در حل مشکلات مردم دارد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر نیز با اشاره به مشخصات خط انتقال آب مخزن ذخیره شهر ریز بیان کرد: این پروژه دارای 8 کیلومتر است که با اعتبار 120 میلیارد ریال عملیات اجرایی آن آغاز شده است.
عبدالحمید حمزه‌پور پیشرفت این پروژه را 60 درصد دانست و تصریح کرد: بر اساس برنامه زمان‌بندی تعیین شده تا 150 روز خط انتقال آب مخزن ذخیره شهر ریز تکمیل می‌شود.
وی، تاکید کرد: با تکمیل این خط آبرسانی بخشی از مشکلات تامین آب شهر ریز و مناطق اطراف برطرف می‌شود.
نماینده مردم شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر نیز بر پیگیری تامین اعتبار این پروژه تاکید کرد و گفت: برای تسریع اجرای خط انتقال آب مخزن ذخیره شهر ریز پیگیری لازم برای تخصیص اعتبارات وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور انجام می‌شود.
سکینه الماسی یکی از مطالبات مهم مردم شهرستان جم را تامین آب آشامیدنی دانست و افزود: در این راستا اقدامات مهمی در دست اجرا است که نیاز به تسریع در اجرای پروژه‌ها دارد.
تاریخ:
1398/10/08
تعداد بازدید:
70
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal