تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
مصرف آب آشامیدنی در استان بوشهر 2 درصد افزایش یافت
سرپرست معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: بیش از 29 میلیون و 803 هزار متر مکعب آب آشامیدنی 5 ماه نخست امسال در شهرهای استان بوشهر مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال ماقبل آن 2 درصد افزایش دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : عباس کریمی با اشاره به اینکه 92 درصد مشترکین آب شهرهای استان بوشهر در بخش خانگی هستند اظهار داشت: بیش از 280 هزار فقره انشعاب آب در شهرهای استان بوشهر تحت پوشش خدمات شرکت آبفای استان بوشهر هستند که 92 درصد آن در بخش خانگی و مابقی در عرصه‌های تجاری‌، صنعتی‌، اداری و سایر کاربری‌های دیگر هستند.

وی با اشاره به مصرف 29 میلیون و 803 هزار متر مکعب آب در شهرهای استان بوشهر خاطر نشان کرد: این میزان آب آشامیدنی در شهرهای استان بوشهر مصرف شده که 16 میلیون و 902 هزار متر مکعب در بخش خانگی و 12 میلیون و 901 هزار متر مکعب در بخش غیر خانگی است.

سرپرست  معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان بوشهربا اشاره به مصرف آب در شهرهای استان بوشهر گفت: مصرف آب در بخش خانگی در شهرهای استان بوشهر در 5 ماه نخست امسال نسبت به سال ماقبل آن 2 درصد افزایش یافته و این در حالی است که مصرف آب در بخش مشترکین غیرخانگی کاهش یافته است.

کریمی با اشاره به واگذاری 3 هزارفقره انشعاب آب در 5 ماه نخست امسال خاطر نشان کرد: واگذاری این میزان انشعاب آب که 2 هزار و 387 فقره آن در بخش خانگی است نسبت به سال قبل افزایش دارد.

وی با اشاره به تعویض کنتورهای فرسوده در شهرهای استان بوشهر ‌تصریح کرد: 4 هزار و 562 کنتور فرسوده در شهرهای استان بوشهر به صورت رایگان در 5 ماه امسال تعویض شده است.

سرپرست معاونت خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با تاکید بر فرهنگ مدیریت مصرف آب در حوزه‌های خانگی، اداری و خدماتی گفت: مشترکین برای کاهش هزینه آب مصرفی با مدیریت فرهنگ مصرف آب تلاش کنند آبی که با مشقت تامین و توزیع می‌شود‌، هدر نرود.

 
 
تاریخ:
1397/07/07
تعداد بازدید:
199
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal