تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
5 میلیارد تومان برای اجرای طرح شبکه فاضلاب بافت تاریخی بوشهر مورد نیاز است
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح شبکه فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر گفت: برای شروع اجرای این طرح در سال 97 مبلغ 4.5 میلیارد تومان مصوب شده که 3.7 میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح شبکه فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر گفت: برای شروع اجرای این طرح در سال 97 مبلغ 4.5 میلیارد تومان مصوب شده که 3.7 میلیارد تومان آن تخصیص یافته است.
 
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : محمد پوریوسفی در نشست جلسه ستاد بازآفرینی بافت ناکارآمد استان بوشهر با اشاره به تدوین طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر اظهار داشت: برای توسعه زیرساخت‌های لازم در اجرای طرح فاضلاب دربافت تاریخی بوشهر نقشه‌برداری‌ها و برنامه‌های لازم تدوین شده است.

 

وی با اشاره به اجرای 35 کیلومتر شبکه فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر تصریح کرد: براساس تدوین نقشههای لازم برای اجرای طرح جمع‌آوری فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر 2 ایستگاه پمپاژ و 35 کیلومتر شبکه فاضلاب طراحی شده است.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب بوشهر مبلغ پیمان های اجرای طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر را 50 میلیارد تومان دانست و خاطر نشان کرد: اکنون عملیات اجرایی این طرح در این بافت با تملک زمین جهت احداث ایستگاههای پمپاژ آغاز شده است.

پوریوسفی از تصویب 4.5 میلیارد تومان برای اجرای شبکه فاضلاب در بافت تاریخی و قدیم بوشهر خبرداد و بیان کرد: از این اعتبار تاکنون 3.7میلیارد تومان تخصیص یافته و عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

وی، با اشاره به اینکه برای اجرای طرح فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر 4500 انشعاب فاضلاب نصب می‌شود تصریح کرد: در سفراستانی رئیس جمهور به بوشهر اعتبار برای اجرای طرح فاضلاب بافت بوشهر مصوب شد که با تخصیص اعتبارات یاد شده این طرح در مدت کوتاهی تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب بوشهر تاکید کرد: اجرای شبکه فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر در اولویت برنامه‌های این شرکت قرار دارد.

تاریخ:
1397/08/06
تعداد بازدید:
214
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal