تغییر سایز متن
-
+
حمایت از کالای ایرانی
مشکلات روستای بنیون تنگستان با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر بررسی شد.
آقای عبدالحمید حمزه پور به عنوان نماینده استاندار مشکلات روستای بنیون تنگستان را در بخش های مختلف بررسی و راهکارهای لازم جهت رفع این مشکلات ارائه کرد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : در راستای دور سوم سفرهای استاندار بوشهر به شهرستان ها امروز مشکلات شهرستان تنگستان مورد بررسی قرار گرفت .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر به عنوان نماینده استاندار به روستای بنیون اعزام شد. آقای حمزه پور در این سفر ابتدا مشکلات ایاب و ذهاب دانش آموزان در مقاطع راهنمایی و متوسطه به اهرم را مورد بررسی قرار داد و راهکارهای لازم جهت رفع مشکل دانش آموزان ارائه کرد وی بر حل مشکلات مخابراتی این روستا تاکید کرد و گفت : مشکلات تلفن، اینترنت، و آنتن دهی تلفن همراه در جلسه ای با حضور مسئولین مخابرات استان بوشهر بررسی میشود .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استا بوشهر : با تقدیر از دو دانش آموز در مقاطع چهارم و پنجم ابتدایی و اهدا جوایز و لوح تقدیر به بررسی انتقال آب روستای بنیون پرداخت و بر حل این مشکل تاکید کرد .

حمزه پور همچنین با حضور در خانواده شهید محمود بهرامی از این خانواده شهید تجلیل و بر توجه به حل مشکلات آنان تاکید کرد . وی همچنین از یکی از خانواده های مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) سرکشی و آنان را مورد تفقد خود قرار داد . بررسی اقامتگاه بوم گردی از دیگر برنامه های مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در بررسی مشکلات روستای بنیون بود .

تاریخ:
1397/10/19
تعداد بازدید:
46
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal