تغییر سایز متن
-
+
حمایت از کالای ایرانی
مشکلات روستای گشی تنگستان با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر بررسی شد.
آقای عبدالحمید حمزه پور به عنوان نماینده استاندار مشکلات روستای گشی تنگستان را در بخش های مختلف بررسی و راهکارهای لازم جهت رفع این مشکلات ارائه کرد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : در راستای دور سوم سفرهای استاندار بوشهر به شهرستان ها امروز مشکلات شهرستان تنگستان مورد بررسی قرار گرفت .

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر به عنوان نماینده استاندار به روستای گشی اعزام شد. آقای حمزه پور در این سفر ابتدا مشکلات دانش آموزان در مقاطع راهنمایی و متوسطه به اهرم را مورد بررسی قرار داد و راهکارهای لازم جهت رفع مشکل دانش آموزان ارائه کرد وی بر حل مشکلات مخابراتی این روستا تاکید کرد و گفت : مشکلات تلفن، اینترنت، و آنتن دهی تلفن همراه در جلسه ای با حضور مسئولین مخابرات استان بوشهر بررسی میشود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استا بوشهر : با تقدیر از خانم مهرناز الماسی پذیرفته شده در کنکور سراسری و اهدا جوایز و لوح تقدیر به بررسی افزایش اعتبار با توجه به اینکه روستای گشی از اهداف مراکز گردشگری می باشد پرداخت و بر حل این مشکل تاکید کرد.

حمزه پور همچنین با حضور در خانواده شهید ماندگار از این خانواده شهید تجلیل و بر توجه به حل مشکلات آنان تاکید کرد . وی همچنین از یکی از خانواده های مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) سرکشی و آنان را مورد تفقد خود قرار داد .مشکلات عدم وجود مخزن ذخیره آب در این روستا مورد بررسی قرار داد و راهکارهای لازم جهت رفع قطعی آب را که با ایجاد مخزن ذخیره مرتفع می گردد ارائه کرد وی بر حل مشکلات موجود در جاده بین روستا که که فاقد دیوار کشی و گارد ریل می باشد تاکید کرد و گفت بهسازی و اصلاح شبکه برق و ارتقاء کیفیت تلفن همراه در جلسه ای با حضور مسئولین ذیربط بررسی می شود

تاریخ:
1397/10/19
تعداد بازدید:
44
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal