تغییر سایز متن
-
+
رونق تولید
قرارداد ساخت تاسیسات آب‌شیرین‌کن در استان بوشهر به ظرفیت 50 هزار متر مکعب منعقد شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به صدور مجوز ساخت آب‌شیرین‌کن به ظرفیت 100 هزار مکعب در استان گفت:قرارداد ساخت تاسیسات آب‌شیرین‌کن در استان بوشهر به ظرفیت 50 هزار متر مکعب منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : عبدالحمید حمزه‌پور ظهرامروز در مراسم افتتاح ساختمان ستاد شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه این ساختمان با زیربنای 3800 متر مربع در 4 طبقه ساخته شده است اظهار داشت: در ساخت این فضا 73 میلیارد ریال از محل درآمدهای شرکت‌ ابفای استان بوشهر تخصیص یافته است.

 

وی، با اشاره به اجرای طرح‌های آبرسانی در شهرهای استان بوشهر بیان کرد: مجوز صدور آب شیرین‌کن به ظرفیت 100 هزار متر مکعب در شبانه‌روز برای شهرهای استان بوشهر صادر شده است.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از انعقاد آغاز اجرای تاسیسات آب ‌شیرین‌کن در شهرهای استان خبرداد و بیان کرد:قرارداد ساخت تاسیسات آب‌شیرین‌کن در استان بوشهر به ظرفیت 50 هزار متر مکعب در شبانه‌روز با بخش خصوصی منعقد شده است.

 

حمزه‌پور با تاکید بر حمایت برای حل مشکلات فصل گرما در تامین آب آشامیدنی گفت: با گذشت از تابستان پیش‌رو برای تابستان سال 1399 با بهره‌برداری از طرح‌های آب شیرین‌کن و تامین آب پایدار، مشکل استان بوشهر در حوره ابرسانی برطرف می‌شود.

 

وی، افزود: برای حل مشکلات آب تابستان پیش‌رو طرح‌های مهمی تدوین و عملیاتی شده که با افتتاح آنها مشکلات فصل تابستان در استان بوشهر کاهش می‌یابد.

تاریخ:
1397/11/16
تعداد بازدید:
172
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal