تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
روند اجرای شبکه فاضلاب چهارمحل قدیم بوشهر با حضور استاندار بررسی شد
استاندار بوشهر با حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از روند اجرایی شبکه فاضلاب 4 محل بافت قدیم بوشهر بازدید و از روند اجرایی این طرح ابراز رضایت کرد .

به گزارش رابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : عبدالکریم گراوند در بررسی روند اجرایی شبکه جمع آوری فاضلاب چهار محل قدیم بوشهر با تاکید بر تسریع روند اجرای این طرح اظهار داشت : یکی از مطالبات مهم مردم این محلات اجرای طرح فاضلاب است که در این خصوص اعتبارات لازم تخصیص یافته است . استاندار بوشهر بر حل مشکلات روند اجرای فاضلاب در بافت قدیم بوشهر تاکید کرد و گفت : نشست مشترک شهرداری و راهنمایی و رانندگی برای حل مشکلات ترافیکی ضروری است و باید این پروژه تسریع یابد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم پیشرفت طرح جمع آوری فاضلاب در بافت قدیم را مورد اشاره قرار داد و گفت : بافت قدیم بوشهر برای طرح فاضلاب آن نیاز به اجرای 35 کیلومتر شبکه خطوط فرعی دارد که تا کنون 25 کیلومتر آن برای اجرا به پیمانکار واگذار شده است .

عبدالحمید حمزه پور با اشاره به اینکه اکنون 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد خاطرنشان کرد : 25 کیلومتر شبکه فرعی بافت قدیم تلاش میشود تا پایان سال مالی جاری در 31 تیرماه تکمیل شود . وی نصریع کرد 10 کیلومتر دیگر این شبکه بزودی با برگزاری مناقصه به پیمانکار واگذار می شود . مدیرعامل با اشاره به اعتبارات طرح فاضلاب بافت قدیم بوشهر گفت تا کنون افزون بر 867 میلیارد ریال برای اجرای این طرح از محل اعتارات ملی و استانی تخصیص یافت. حمزه پور ایستگاه پمپاژ این طرح را مورد اشاره قرار داد و گفت برای اتصال ایستگاه پمپاژ یک و دو خط انتقال اجرایی شده که تا دو هفته آینده تکمیل می شود .

تاریخ:
1398/01/25
تعداد بازدید:
108
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal