تغییر سایز متن
-
+
رونق تولید
راهکار های حل مشکل کمبود آب دیلم ارائه شد
با حضور نماینده مردم شهرستان های بوشهر-گناوه و دیلم راهکارهای لازم برای رفع مشکل کم آبی مشترکین شهر دیلم بررسی و برطرف شد.
در این جلسه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه مصرف بهینه آب باید در دستور کار همه شهروندان قرار بگیرد اظهار داشت: با هماهنگی به عمل آمده با مدیر آبرسانی خلیج فارس 10 لیتر بر ثانیه به ظرفیت آب ورودی شهرستان دیلم از خط آبرسانی کوثر افزوده خواهد شد.
عبدالحمید حمزه‌پور از تقویت فشار شبکه آب در شهر دیلم خبر داد و افزود: با حذف شیر قبل از انشعاب شهر دیلم میزان آب ورودی به شبکه آب شهر دیلم تقویت می شود. وی با اشاره به اجرای خط انتقال از انشعاب فعلی تا مخزن شماره 2 دیلم گفت برای حل مشکل کمبود آب در شهر دیلم مدیر آبرسانی خلیج فارس و مجموعه شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر  همکاری های لازم را انجام داد می دهند. که از خدمات آنان قدردانی می‌شود

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با قدردانی از توجه استاندار به تخصیص اعتبارات در حوزه آبرسانی خاطرنشان کرد طرح های متعدد آبرسانی در شهرهای مختلف استان بوشهر امسال اجرایی شده که امید می‌رود با رعایت مشترکین در مصرف بهینه مشکلات این حوزه کاهش یابد

 نماینده مردم بوشهر- گناوه و دیلم در مجلس نیز با قدردانی از فعالیت های شبانه روزی مدیرعامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر بیان کرد با توجه به اینکه منابع آبی استان بوشهر در دیگر استانها قرار دارد و با مشقت این آب به شبکه آبرسانی استان بوشهر منتقل می شود لازم است مردم شریف استان در مصرف بهینه آن تلاش جدی کنند.
 حجت‌الاسلام خدری افزود: مشترکین آب باید خودشان را با شرایط فعلی وفق دهند و در مصرف سرانه تلاش و کوشش بیشتر کنند. وی تاکید کرد باید از آبرسانی به خانه باغ‌ها جلوگیری شود تا کمبود آب مردم برطرف شود.
تاریخ:
1398/03/18
تعداد بازدید:
54
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal