تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
نشست مدیران عامل صنعت آب و برق استان با مدیر کل و معاونین صدا و سیمای مرکزاستان بوشهر
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در این نشست هم‌‌اندیشى ضمن تاکید بر نقش مؤثر رسانه ملى صدا و سیما بر آگاهى بخشى و اطلاع رسانى و فرهنگ سازى مصرف بهینه و مدیریت مصرف آب اظهار داشت: آب به‌عنوان ماده اى حیاتى غیر قابل جایگزین، در استان بوشهر با چالش جدى دست یابى به آب شیرین و پایدار مواجه است که مصرف بهینه آن امری مهم و ضروری است.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان در این نشست هم‌‌اندیشى ضمن تاکید بر نقش مؤثر رسانه ملى صدا و سیما بر آگاهى بخشى و اطلاع رسانى و فرهنگ سازى مصرف بهینه و مدیریت مصرف آب اظهار داشت: آب به‌عنوان ماده اى حیاتى غیر قابل جایگزین، در استان بوشهر با چالش جدى دست یابى به آب شیرین و پایدار مواجه است که مصرف بهینه آن امری مهم و ضروری است.

عبدالحمید حمزه‌پور بیان داشت: با توجه جدى دولت و حمایت و پشتیبانى استاندار در تامین اعتبارات موردنیاز و پیگیرى و اقدامات این شرکت و همین طور مشارکت و همراهى مردم در مدیریت مصرف ، تنش کم آبى در تابستان امسال نسبت به سال گذشته به حداقل رسیده است که بخشى از اقدامات انجام شده یا در دست اقدام ارائه می‌شود.

وی از حفر چاه آب در نقاط مختلف استان خبر داد و بیان کرد: برای جبران کمبود آب در شهرهای استان بوشهر طرح‌های مهمی از جمله حفر، تجهیز و کف شکنی چاه‌های آب شرب اجرا و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از نوسازی شبکه آبرسانی در شهرهای استان بوشهر خبر داد و افزود: یکی از راهکارهای حل مطلوب آبرسانی نوسازی شبکه فرسوده آبرسانی بود که در این راستا طرح نوسازی این شبکه‌ها با همکاری 5 استان معین در دستور کار قرار گرفت.

حمزه‌پور با اشاره به اینکه سه شهر بوشهر، برازجان وجم تحت پوشش طرح نوسازی شبکه آبرسانی استان‌های معین قرار گرفتند خاطر نشان کرد: با اجرای طرح‌های اصلاح شبکه، نقش مهمی در توزیع و تامین بهینه آب در شهرها داشته است.

وی با بیان اینکه دولت نگاه ویژه‌ای به حل مشکلات آبرسانی شهرهای استان بوشهر دارد تصریح کرد:در یکسال گذشته افزون بر 200 میلیارد تومان در اجرای طرح‌های شهرهای استان بوشهر هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از افزایش ظرفیت آب شیرین‌کن‌های بوشهر و کنگان خبر داد و گفت: ظرفیت این آب شیرین‌کن‌ها که هر کدام تولید 10 هزار مترمکعب در شبانه‌روز است مجموعا با اجرای طرح توسعه‌ای 10 هزار متر مکعب به تولید آب آنان افزوده شده است.

حمزه‌پور با بیان اینکه به ظرفیت 60 هزار متر مکعب آب شیرین‌کن با سرمایه گذاری 300 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در شهرهای استان بوشهر در حال اجراء است افزود: با افتتاح این طرح‌ها استان بوشهر در تامین منابع آبی به وضعیت پایداری می‌رسد.

وی با اشاره به حفر چاه آب در شهرها خاطر نشان کرد: در راستای حل مشکلات تامین آب شهرهای استان بوشهر 15 حلقه چاه جدید حفر و وارد مدار تولید شده است.

در پایان حمزه پور با قدردانی از فعالیت های صدا و سیما از همراهى در انعکاس فعالیت ها بر لزوم تهیه برنامه هایی در خصوص مصرف بهینه و مدیریت مصرف تاکید کرد.

مدیرکل صدا و سیمای بوشهر هم با قدردانی از خدمات ارزنده شرکت آبفا در خدمات رسانی افزود: شرکت اب و فاضلاب در ابعاد گوناگون خدمات ارزنده‌ای به جامعه ارائه می‌کند که همراهی جامعه با اهداف این شرکت مورد تجه است.

سیدحسین ناظر تاکید کرد: صدا و سیمای بوشهر در راستای فرهنگ سازی با اهداف مورد توجه شرکت آب و فاضلاب از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.

تاریخ:
1398/05/16
تعداد بازدید:
50
منبع:
روابط عمومی شرکت آب فاضلاب استان بوشهر
نویسنده:
امیرحسین طاوس خواه
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal