تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
استقرار و برپایی میز خدمت و پاسخگویی آب و فاضلاب استان بوشهر در مصلی نماز جمعه
در راستای خدمت رسانی، تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مشکلات مردم، پیش از شروع خطبه های نماز جمعه این هفته 8 شهریور ماه برنامه میز خدمت شرکت آب و فاضلاب بوشهر در مصلی نماز جمعه دایر شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا بوشهر، در راستای خدمت رسانی، تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به مشکلات مردم، پیش از شروع خطبه های نماز جمعه این هفته  8 شهریور ماه برنامه میز خدمت شرکت آب و فاضلاب بوشهر در مصلی نماز جمعه دایر شد.

مدیر عامل ،معاونین و جمعی از مدیران  آبفا بوشهر با برپایی میز خدمت در نماز جمعه و حضور موثر ، به صورت مستقیم و چهره به چهره با مردم دیدار و پاسخگوی سئوالات آنان شدند.

ارائه خدمات مشترکین، پاسخگویی به سؤالات و درخواست‌های مربوط به مسائل آب و خرید انشعاب فاضلاب، تشریح وضعیت تأمین، توزیع و کنترل کیفی و بهداشتی آب شرب شهروندان ازجمله فعالیت‌ها و اقدامات آبفا در میز خدمت نماز جمعه این هفته بود.

مدیرعامل شرکت اب و فاضلاب بوشهر هدف از برپایی میز خدمت در مصلی نماز جمعه را علاوه بر کاهش فاصله بین مردم و مدیران  و تکریم ارباب رجوع، تسریع در حل مشکلات، درخواست ها و رفع موانع موجود را دانست.

حمزه‌پور افزود: در این میز خدمت مدیران ابفای بوشهر به طور مستقیم و بدون تشریفات به خواسته های مردم پاسخ دادند.
تاریخ:
1398/06/08
تعداد بازدید:
124
منبع:
روابط عمومی شرکت آب فاضلاب استان بوشهر
نویسنده:
امیرحسین طاوس خواه
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:6
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal