تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
نیروی انسانی مورد نیاز شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از طریق آزمون استخدامی متمرکز وزرات نیرو جذب شد
به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب بوشهر ، 14 نفر کارشناس در رشته های مختلف با توجه به نیاز شرکت در سال 98 از طریق آزمون استخدامی متمرکز وزرات نیرو جذب گردیده اند .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب بوشهر ، 14 نفر کارشناس در رشته های مختلف با توجه به نیاز شرکت در سال 98 از طریق آزمون استخدامی متمرکز وزرات نیرو جذب گردیده اند .

شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در سال جاری به منظور جوانگرایی ، انتخاب افراد شایسته و ایجاد فرصت برابر استخدامی ، از طریق آزمون استخدامی متمرکز وزارت نیرو ، 14 نفر کارشناس را بر اساس سند پیش بینی منابع انسانی شرکت پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش جذب نموده است این افراد با توجه به نیاز سنجی و تخصص های مختلف در شهرهای استان مشغول به کار گردیده اند.

مهدی محمدی معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آبفا شهری بوشهر گفت : نیروی انسانی بزرگترین سرمایه هر سازمان است و برنامه ریزی منابع انسانی وسیله ای است که بطور مستقیم در تحقق اهداف سازمان نقش دارد ، از طریق برنامه ریزی نیروی انسانی مدیران قادر خواهند بود تا افراد مناسب را در زمان و محل مناسب بکارگیری نموده وتعادل لازم را بین عرضه وتقاضای نیروی انسانی در سازمان بوجود آورند.

وی افزود : امروزه تغییرات و تحولات مستمر و سریع محیطی و لزوم پاسخگویی به این تغییرات و نیز اهمیت پدیده پیش بینی برای آینده سازمان ، اهمیت و ضرورت برنامه ریزی منابع انسانی را دو چندان ساخته است و هدف شرکت ارتقاء و بهبود شاخصهای حوزه منابع انسانی است.

تاریخ:
1398/08/21
تعداد بازدید:
308
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal