تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
افتتاح پروژه ایستگاه فاضلاب منطقه ساحلی دیلم در هفتمین روز از دهه فجر
با حضور استاندار بوشهر، معاون عمرانی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب و جمعی از مسئولان شهرستان دیلم پروژه ایستگاه فاضلاب منطقه ساحلی دیلم در هفتمین روز از دهه فجر افتتاح و به بهره برداری رسید. .
با حضور استاندار بوشهر، معاون عمرانی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب و جمعی از مسئولان شهرستان دیلم افتتاح و به بهره برداری رسید. .
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در این ایین با قدردانی از توجه استاندار به پروژه‌های این شرکت اظهار داشت: روند اجرای طرح‌های آبرسانی و شبکه‌های فاضلاب تسریع یافته است که از همدلی و توجه استاندار بوشهر به پروژه‌های ابفا قدردانی می‌شود.
وی با اشاره به افتتاح پروژه ایستگاه فاضلاب منطقه ساحلی در بندر دیلم اظهار داشت: طرح فاضلاب منطقه ساحلی دیلم به طول 20 کیلومتر شبکه توزیع ، یک باب ایستگاه ،600 مترخط انتقال و با هزینه 93 میلیارد ریال امروز مورد بهره‌برداری قرار می گیرد.
عبدالحمید حمزه‌پور افزود:پروژه فاضلاب منطقه ساحلی دیلم به روش لوله رانی با قطر 500 میلیمتر از جنس پلی اتیلن برای افزایش سطح رفاه عمومی جمعیتی بالغ8000 افتتاح شده است.
وی با بیان اینکه در مجموع پروژه فاضلاب دیلم 89 درصد پیشرفت فیزیکی دارد خاطر نشان کرد: ظرفیت دفع فاضلاب دیلم در شبانه‌روز 7500 متر مکعب و تاکنون 2500 متر مکعب آن وارد مدار شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر طول خط اصلی پروژه فاضلاب به تصفیه خانه 4.5 کیلومتر دانست و بیان کرد: تاکنون 56 کیلومتر شبکه اصلی و فرعی فاضلاب دیلم اجرا شده است.
حمزه‌پور قطر اصلی شبکه اصلی و فرعی فاضلاب دیلم را 200 تا 800 میلیمتر دانست و تصریح کرد: از 8 ایستگاه پمپاژ طراحی شده این پروژه تاکنون 4 ایستگاه اجرا شده است.
وی، به هزینه‌های اجرای طرح فاضلاب دیلم پرداخت و بیان کرد: تاکنون 280 میلیارد ریال در اجرای شبکه فاضلاب دیلم هزینه شده و این در حالی است که امسال 29 میلیارد ریال تخصیص یافته است.
تاریخ:
1398/11/18
تعداد بازدید:
158
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal