تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
پیام مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو بمناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی
بسمه تعالی روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است تا از خدمت شایسته همکاران در مجموعه روابط عمومی وزارت نیرو قدردانی نماییم.

بسمه تعالی

روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است تا از خدمت شایسته همکاران در مجموعه روابط عمومی وزارت نیرو قدردانی نماییم.

روزی که یاد آور تلاشهای بی وقفه و خالصانه مردان و زنانی است که با وجود شرایط ویژه ای که در آن قرار داریم ،همچنان سنگینی بار ارتباطات و اطلاع رسانی را به دوش کشیدند که بارز ترین نمونه آن تلاشهایی است که در راستای پوشش رسانه ای عملکرد صنعت آب و برق در روزهایی که کشور در گیر شیوع بیماری است ،،صورت گرفت.

این روز همچنین فرصتی است برای شناسایی هرچه بیشتر و بهتر نقاط قوت و ضعف و بازنگری عملکرد مجموعه روابط عمومی های صنعت آب و برق. تردیدی نیست که با اتکال به خداوند متعال ،می توان در سایه بهبود روش ها و سازوکارهای موجود،عملکردی بهتر و ماندگار تر در راستای انعکاس بخشی از خدمت همکارانمان و مجموعه صنعت آب و برق در خدمت به مردم شریف ایران رقم زد.

از جمله مهمترین اهدافی که می بایست به آن دست یافت ،ارائه گسترده و موثرتر آثار و نتایج تلاشگران صنعت آب و برق و مجموعه وزارت نیرو در ادامه ساخت و ساز ها و اصلاح سازوکار ها در قالب پویش #هر هفته_الف_ب_ایران است.

این تلاشی است که می تواند در کنار آموزش و ارتباط دو سویه با مخاطبان ،ضمن افزایش امید به کار آمدی خدمتگذاران مردم در مجموعه وزارت نیرو ،تاثیر عمیقی در راستای افزایش اعتماد،تاب آوری مشترکان و مدیریت مصرف ، به عنوان اهداف همیشگی روابط عمومی های صنعت آب و برق بر جای گذارد.

روز روابط عمومی را حضور شما همکاران گرامی تبریک و تهنیت گفته و از خداوند متعال سلامتی و موفقیت مان را خواستارم .امیدوارم به لطف خداوند به یاری یکدیگر،همچنان با سربلندی ،خدمتگزار هم میهنان مان در مجموعه وزارت نیرو باشیم.
تاریخ:
1399/02/27
تعداد بازدید:
86
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal