تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر به مناسبت روز جهانی قدس
یوم الله روز قدس روز نمایش وحدت مسلمین جهان و تجدید پیمان در پیروی از پیامبر اکرم(ص) و ائمه هدی، روز اعلام نفرت عمیق مسلمین عالم بر علیه رژیم نامشروع و غاصب صهیونیسم جهانی است. بی شک درایت و آینده نگری امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به‌عنوان روز جهانی قدس در جهت اعلام حمایت جهان اسلام از آزادی قدس شریف، امروز عالم‌گیر شده است

بسمه تعالی

روز قدس ، روز اسلام است . امام خمینی(ره)

یوم الله روز قدس روز نمایش وحدت مسلمین جهان و تجدید پیمان در پیروی از پیامبر اکرم(ص) و ائمه هدی، روز اعلام نفرت عمیق مسلمین عالم بر علیه رژیم نامشروع و غاصب صهیونیسم جهانی است. بی شک درایت و آینده نگری امام راحل در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بهعنوان روز جهانی قدس در جهت اعلام حمایت جهان اسلام از آزادی قدس شریف، امروز عالمگیر شده است.

شیوع ویروس کرونا و بطبع آن رعایت الزامات بهداشتی اگر چه باعث گردید راهپیمایی روز جهانی قدس این میراث ماندگار امام راحل (رحمت الله) امسال به گونه متفاوت تر از هرسال برگزار شود این خود مبین این مسئله است که فریاد امت بزرگ اسلام و آزادی خواهان جهان در هر شرایطی بلند تر از هر صدایی دیگر بوده و مجالی برای بلندگوهای سراسر دروغ ابر قدرت ها و منادیان کذاب حقوق بشر باقی نخواهد گذاشت.

این جمعه کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر همراه با ملت بزرگ ایران اسلامی منطبق با تصمیمات ستاد مرکزی مبارزه با شیوع ویروس کرونا بر اساس شیوه های تعیین شده دفاع از حقانیت مردم مظلوم فلسطین که وظیفه دینی، انسانی و اخلاقی است را فریاد می زنند و به آرمانهای امام و رهبری لبیک گفته و یاس و ناامیدی دشمن و قدرت و قوت اسلام را بار دیگر رقم خواهند زد.

عبدالحمید حمزه پور

تاریخ:
1399/02/31
تعداد بازدید:
87
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal