تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در سامانه سامد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با حضور در سامانه ارتباط دولت و مردم سامد به شماره 111 پاسخگوی مستقیم سوالات مردمی بود.


مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با حضور در سامانه ارتباط دولت و مردم سامد به شماره 111 پاسخگوی مستقیم سوالات مردمی بود.

در این ارتباط تلفنی که بیش از 2 ساعت به طول انجامید عبدالحمید حمزه‌پور پاسخگوی مسائل و مشکلات مشترکان آب روستایی و شهری در نقاط مختلف استان بود.

در این ارتباط تلفنی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با تاکید بر تسریع اجرای طرح‌های آبرسانی اظهار داشت: مدیریت مصرف آب نقش مهمی در توزیع مناسب آب در نقاط مختلف دارد و در این راستا امسال توجه ویژه‌ای به کاهش هدررفت آب شده است.

حمزه‌پور اجرای طرح‌های آب‌شیرین‌کن را مورد اشاره قرار داد و گفت: اکنون اجرای طرح‌های شیرین‌سازی آب دریا در نقاط مختلف شهری و روستایی استان بوشهر افزایش یافته که امسال تعدادی از آنها وارد مدار تولید می‌شود.

وی افتتاح طرح آب شیرین‌کن لاور ساحلی را مورد اشاره قرار داد و افزود: با افتتاح این پروژه مشکلات آبرسانی روستاهای محروم دشتی برطرف می‌شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب در این برنامه درخواست‌های مطرح شده را از سوی عموم مردم مورد توجه قرار داد و پاسخ‌های لازم ارائه کرد.

کمبود آب در برخی روستاها، حل مشکل جیره‌بندی آب در نقاط مختلف و نوسازی شبکه آبرسانی از جمله مسائل مطرح شده از سوی مردم در سامانه الکترونیکی سامد بود.
تاریخ:
1399/05/07
تعداد بازدید:
251
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal