تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر به مناسبت عید سعید قربان
بسم الله الرحمن الرحیم عید قربان، زیباترین جلوه عشق و ایثار و کامل ترین نمونه رهایی بندگان از تعلقات دنیوی و غلبه بر هوای نفس است. روزی که حضرت ابراهیم خلیل الله با توکل به لطف معبود، در نهایت تسلیم و رضا ، فرزند خویش را به مسلخ عشق برد و از سخت ترین آزمون بشریت سربلند بیرون آمد .
بسم الله الرحمن الرحیم
عید قربان، زیباترین جلوه عشق و ایثار و کامل ترین نمونه رهایی بندگان از تعلقات دنیوی و غلبه بر هوای نفس است. روزی که حضرت ابراهیم خلیل الله با توکل به لطف معبود، در نهایت تسلیم و رضا ، فرزند خویش را به مسلخ عشق برد و از سخت ترین آزمون بشریت سربلند بیرون آمد .
دهمین روز از ماه ذی الحجه سالروز مرور درس بزرگ انسانیت و برترین جلوه عبودیت است تا همواره بیاد داشته باشیم که پرتو عشق الهی تنها در سایه خلوص اندیشه و دوری جستن از هوای نفس ، قلوب بندگان را روشن کرده و آنان را از گمراهی می رهاند.
اینجانب ضمن تبریک و تهنیت این عید بزرگ خدمت عموم مسلمانان جهان ، ملت ایران و علی الخصوص مردم عزیز استان بوشهر و همکاران گرامی شرکت آب و فاضلاب استان و خانواده معززشان، از درگاه خداوند سبحان درک واقعی پیام این عید سعید را برای همگان مسئلت می‎نمایم.

(( عبدالحمید حمزه پور))
تاریخ:
1399/05/10
تعداد بازدید:
190
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:17
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal