شرکت آب و فاضلاب بوشهر
۱۳۹۹ شنبه ۱۶ اسفند
نشست مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب بوشهر با مدیرکل دیوان محاسبات استان
در این نشست عبدالحمید حمزه‌پور با تبریک انتصاب آقای مرادیان به سمت مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان بوشهر اظهار داشت: تخصیص اعتبارات استانی و ملی در اجرای طرح‌های آب و فاضلاب امسال افزایش چشمگیری نسبت به سال گذشته داشته است به نحوی‌که در مدت 2 ماه نخست امسال اعتبارات به صورت کامل و 100 درصد جذب شده است.

نشست مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب بوشهر با مدیرکل دیوان محاسبات استان
نشست مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با مدیرکل دیوان محاسبات استان  برگزار شد
در این نشست عبدالحمید حمزهپور با تبریک انتصاب آقای  مرادیان به سمت مدیرکل جدید دیوان محاسبات استان بوشهر اظهار داشت: تخصیص اعتبارات استانی و ملی در اجرای طرحهای آب و فاضلاب امسال افزایش چشمگیری نسبت به سال گذشته داشته است به نحویکه در مدت 2 ماه نخست امسال اعتبارات به صورت کامل و 100 درصد جذب شده است.
مدیرعامل شرکت آبفای استان بوشهر خاطر نشان کرد: در راستای تسریع اجرای طرحهای عمرانی نیازمند همکاری و همیاری دیوان محاسبات در چارچوب قوانین و مقررات به منظور تکمیل  و بهرهبرداری از پروژهها بر اساس برنامه زمانبندی هستیم.
حمزهپور تصریح کرد: در زمینه تامین آب پایدار در استان بوشهر اقدامات و پروژههای بسیار مهمی شامل احداث آب شیرینکن و حفر چاه جدید، نوسازی و توسعه شبکههای آبرسانی در دست اجراء است.
مرادیان نیز در این نشست با قدردانی از فعالیتهای شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: اداره کل دیوان محاسبات به منظور  رفع مشکلات و تسریع در اجرای پروژههای آبرسانی استان بوشهر آمادگی کامل خود را در چارچوب قوانین و مقررات دارد

تاریخ:
1398/04/17
تعداد بازدید:
389
منبع:
روابط عمومی شرکت آب فاضلاب استان بوشهر
نویسنده:
امیرحسین طاوس خواه
Powered by DorsaPortal