شرکت آب و فاضلاب بوشهر
۱۳۹۹ شنبه ۱۶ اسفند
نشست هم اندیشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد
نشست هم اندیشی مدیران عامل صنعت آب و برق استان با نمایندگان مردم شریف بوشهر -گناوه - دیلم و همچنین نماینده مردم شریف دشتستان در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب شهری استان بوشهر برگزار شد

نماینده مردم شریف بوشهر-گناوه-دیلم در مجلس شورای اسلامی در این نشست ضمن تقدیر و ستایش از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر که با تلاش خستگی ناپذیر مشکل آب شهرهای استان برطرف نموده اند بیان کرد اصلاح شبکه آب دیلم با توجه به اینکه نیاز به 6 ماه زمان داشت در کمتر از 25 روز برطرف گردید، که کار بزرگی محسوب میشود حجت الاسلام خدری با اشاره به روند اجرای طرح فاضلاب دیلم تصریح کرد، فاضلاب دیلم روند اجرایه مطلوبی دارد و با پیشرفت 80 درصدی پروژه انشالله به زودی شهروندان از این شبکه فاضلاب بهره مند میشوند.

نماینده مردم شریف دشتستان نیز با بیان اینکه فعالیت شرکت آب و فاضلاب جهادی است گفت :خدمات شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر باعث شد بحران کم آبی سال گذشته در تابستان امسال تکرار نشود و این نشان از اقدام جانانه و جهادی با اراده بالای مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب است.

محمد باقر سعادت با قدردانی از شرکت آب و فاضلاب در حل مشکل آب شرب شهرهای استان تسریع در تکمیل پروژه های آبشیرین کن را یک ضرورت دانست و بر پیگیری تامیین اعتبارات این حوزه تاکید کرد .

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر نیز با قدر دانی از تعامل و همکاری

نمایندگان در اجرای طرح های آب و فاضلاب اظهار داشت با تلاش های انجام شده تابستان امسال با حداقل مشکل پشت سر گذاشته شد عبد الحمید حمزه پور با اشاره به اینکه اعتبارات بخش آب و فاضلاب افزایش داشته است بیان کرد 300 میلیارد تومان اعتبار به این شرکت تخصیص یافت که در نوع خود بی نظیر بود و نشان از توجه ویژه به حل مشکل آب استان است وی از افزایش آبشیرین کن بوشهر خبر داد و گفت آبشیرین کن 10000 متر مکعبی بوشهر ظرفیت آن به 2 برابر افزایش یافته است.

وی با اشاره به تامین بدهی های مشترکین آب تاکید کرد بیش از 35 درصد از آب استان به نیرو های نظامی و انتظامی تزریق میشود که لازم است بدهی نیرو های مسلح نسبت به آب مصرفی پرداخت شود.

وی با تاکید بر پیگیری و اجرایی شدن آبشیرین کن 17000 متر مکعبی برازجان خواستار تخصیص اعتبارات سفر رئیس جمهور برای تسریع و تکمیل پروژه های در دست اجرا شد .
تاریخ:
1398/06/26
تعداد بازدید:
466
منبع:
نویسنده:
Powered by DorsaPortal