شرکت آب و فاضلاب بوشهر
۱۴۰۰ چهارشنبه ۲۶ خرداد
تامین آب 24 روستای استان بوشهر به وضعیت پایدار رسید
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در ارتباط ویدئو کنفراسی با وزیر نیرو و در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران تامین آب 24 روستای این استان در شهرستان‌های بوشهر، دشتی، دشتستان و تنگستان به وضعیت پایدار رسید.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در ارتباط ویدئو کنفراسی با وزیر نیرو و در قالب پویش #هرهفته_الف_ب_ایران تامین آب 24 روستای این استان در شهرستان‌های بوشهر، دشتی، دشتستان و تنگستان به وضعیت پایدار رسید.به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر، عبدالحمید حمزه‌پور روز دوشنبه در این آیین افزود: شمار خانوارهای زیرپوشش این طرح 2 هزار و 537 خانوار با جمعیت 18 هزار و 352 نفر است.
وی بیان کرد: پروژه‌های اجرا شده شامل شبکه توزیع آب روستاهای سراج آباد و رستمی است.
حمزه‌پور ادامه داد: همچنین با اجرا خط انتقال آب از چاه‌های تنگ سدر(واقع در دشتی) وضعیت تامین آب در 22 روستای شهرستان‌‌های دشتی و تنگستان به پایداری کامل رسید.
.
حمزه‌پور عنوان کرد: مشخصات فنی پروژه‌های اجرا شده شامل خط انتقال به طول 25 کیلومتر و شبکه توزیع به طول 20 کیلومتر است که در مجموع با اعتبار 658 میلیارد ریال اعتبار اجرا شده است.
وی افزود: تامین، پایداری آب و رفع مشکلات شبکه آب و جلوگیری از هدررفت شبکه‌های فرسوده روستایی از جمله اهداف مهم این طرح‌ها است.
حمزه‌پور ادامه داد: سهم استان بوشهر از مجتمع‌های آب روستایی 11 مجتمع با پوشش 250 روستا است که تاکنون کار مجتمع 24 روستا به اتمام رسیده است.
وی یادآور شد: در ادوار گذشته و همزمان با کار دولت تدبیر و امید نیز کار احداث مجتمع آب 80 روستای استان بوشهر به اتمام رسیده است.
گفتنی است در هفته پنجم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران پروژه‌های آب و فاضلاب پنج استان اصفهان، بوشهر، کرمان، خراسان جنوبی و زنجان با اعتبار 157 میلیارد به بهره‌برداری رسید.
تاریخ:
1400/02/13
تعداد بازدید:
138
منبع:
نویسنده:
Powered by DorsaPortal