تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
استاندار بوشهر در بازدید از پروژه آب شیرین 35 هزار مترمکعبی بوشهر از افتتاح 35 درصد ظرفیت آن تا پایان امسال خبرداد
عبدالکریم گراوند در بررسی روند اجرای پروژه آب‌شیرین‌کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر با تاکید بر تامین آب‌آشامیدنی شهرها و روستاهای استان بوشهر اظهار داشت: برای تامین آب شهرها و روستاهای استان اقدامات مهمی از سوی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر انجام شده که بخشی از آنها امسال و بخشی هم سال آینده وارد مدار تولید و بهره‌برداری می‌شود


عبدالکریم گراوند در بررسی روند اجرای پروژه آب‌شیرین‌کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر با تاکید بر تامین آب‌آشامیدنی شهرها و روستاهای استان بوشهر اظهار داشت: برای تامین آب شهرها و روستاهای استان اقدامات مهمی از سوی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر انجام شده که بخشی از آنها امسال و بخشی هم سال آینده وارد مدار تولید و بهره‌برداری می‌شود.

وی با قدردانی از مدیرعامل و کارکان شرکت آبفا در تامین آب آشامیدنی ، به روند اجرایی طرح آب شیرین‌کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر پرداخت و بیان کرد: این پروژه که با مشارکت و سرمایه‌گذاری گروه مپنا در حال اجراء است که روند اجرای آن مطلوب است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه تمام جبهه‌های کاری این پروژه فعال است افزود: اکنون پروژه آب‌شیرین‌کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر دارای 40 درصد پیشرفت فیزیکی است و بر اساس اعلام مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری مپنا تا پایان آذرماه امسال کلیه عملیات ساختمانی پروژه آب شیرین‌کن 35 هزار متر مکعبی بوشهر تکمیل می‌شود.

گراوند با اشاره به تامین تجهیزات این پروژه خاطر نشان کرد: با انتقال تجهیزات ساخته شده توسط کارخانجات گروه مپنا عملیات نصب تجهیزات آب شیرین‌کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر از پایان آذرماه آغاز می‌شود.

وی، از راه‌اندازی این پروژه تا پایان امسال خبر داد و بیان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان سال 30 درصد ظرفیت پروژه یاد شده وارد مدار بهره‌برداری می‌شود.

استاندار بوشهر از پرداخت تسهیلات بانکی به گروه سرمایه‌گذار مپنا برای تامین منابع مالی این پروژه خبر داد و تصریح کرد: تسهیلات بانکی باید در اسرع وقت توسط آبفای استان بوشهر در اختیار سرمایه‌گذار شرکت مپنا قرار بگیرد.

گراوندبا تاکید بر رفع مشکلات و موانع کاری در اجرای پروژه آب‌شیرین‌کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر گفت: باید مشکلات و موانع کاری از جمله تداخل کار پروژه با شرکت کشتی‌سازی همجوار آن، توسط ارگان‌های مربوطه با محوریت استانداری رفع شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم با بیان اینکه این پروژه در زمینی به مساحت 7 هزار متر مربع در کنار ساحل خلیج فارس بوشهر در حال ساخت است خاطرنشان کرد: تلاش شبانه‌روزی گروه سرمایه‌گذاری مپنا برای تکمیل این پروژه قابل تحسین است.

عبدالحمید حمزه‌پور با اشاره به اجرای خط انتقال آب از محل اجرای پروژه آب شیرین‌کن 35 هزار مترمکعبی تاکید کرد: در اجرای این پروژه به زودی نخستین محموله‌های لوله‌های آبرسانی از دریا وارد می‌شود.

وی، با بیان اینکه در اجرای این پروژه 2300 متر لوله‌گذاری برای برداشت و انتقال آب از دریا انجام می‌شود افزود: این لوله‌ها با قطرهای یک‌هزار تا 1200 میلمتر در نوع خود در کشور بی‌نظیر است.
تاریخ:
1399/07/24
تعداد بازدید:
128
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal