تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
با حضور استاندار بوشهر عملیات اجرایی احداث شبکه جمع آوری فاضلاب مناطق ساحلی شهر گناوه آغاز شد
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : با حضور استاندار بوشهر ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر ، امام جمعه گناوه و فرماندار شهرستان گناوه و مسئولین محلی عملیات اجرایی احداث شبکه جمع آوری فاضلاب مناطق ساحلی شهر گناوه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : با حضور استاندار بوشهر ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر ، امام جمعه گناوه و فرماندار شهرستان گناوه و مسئولین محلی عملیات اجرایی احداث شبکه جمع آوری فاضلاب مناطق ساحلی شهر گناوه آغاز شد.

عبدالکریم گراوند در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی، خدماتی و آمورشی در شهرستان گناوه با تبریک ایام‌الله دهه فجر از افتتاح و آغاز ساخت 45 پروژه در گناوه خبر داد و اظهار داشت: برای افتتاح و اجرای این پروژه‌ها 120 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

وی، با بیان اینکه افتتاح و اجرای پروژه‌ها قابل قیاس با سال گذشته نیست تصریح کرد: طرح‌های مهمی در ایام‌‌الله دهه فجر در گناوه افتتاح شده که ادامه شبکه فاضلاب از آن جمله است.

استاندار بوشهر ضمن تقدیر از مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر و قدردانی از تلاش‌های انجام شده در عرصه اجرای طرح فاضلاب در گناوه افزود: عملیات اجرایی احداث شبکه جمع آوری فاضلاب مناطق ساحلی گناوه به طول 16 کیلومتر برای استفاده 2 هزار و 500 مشترک با 45 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور آغاز شد.

گراوند با تاکید بر توسعه طرح‌های جمع‌آوری شبکه فاضلاب در استان تصریح کرد: مجهز شدن تمام شهرهای ساحلی استان بوشهر به شبکه جمع آوری و رفع فاضلاب در اولویت قرار دارد و از طرح‌های ضروری است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم با تبریک ایام‌الله دهه فجر با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث شبکه جمع آوری فاضلاب مناطق ساحلی گناوه افزود: این طرح به طول 16 کیلومتر تا سال 1401 تکمیل می‌شود که 2 هزار و 500 خانوار گناوه‌ای از آن بهره‌مند می‌شوند.

عبدالحمید حمزه‌پور با بیان اینکه این پروژه ظرفیت روزانه جمع‌آوری و انتقال فاضلاب 2 هزار و 300 مترمکعب دارد گفت: برای اجرای این پروژه 45 میلیارد تومان از محل اعتبار مصوبه سفر رئیس جمهور به استان تخصیص یافته است.

وی، با بیان اینکه هم اکنون 3 طرح در شبکه فاضلاب گناوه در حال اجرا است خاطر نشان کرد: همزمان 3 طرح فاضلاب با اعتبار 80 میلیارد تومان در گناوه اجرایی شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از توسعه طرح‌های شبکه فاضلاب در گناوه خبر داد و بیان کرد: تا قبل از سال 1392 در اجرای طرح فاضلاب گناوه 29 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده بود که در مدت 7 سال گذشته 32 میلیارد تومان در توسعه طرح‌های فاضلاب در گناوه اعتبار تخصیص یافته است.

حمزه‌پور با اشاره به اینکه اکنون 50 درصد خانوارهای گناوه‌ای تحت پوشش طرح فاضلاب قرار دارد تصریح کرد: با ابلاغ اعتبارات از ماده 56 قانون بودجه طرح‌های این حوزه تسریع می‌یابد.

تاریخ:
1399/11/21
تعداد بازدید:
845
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal