تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
بیانیه حفظ حریم خصوصی اطلاعات کاربران

بیانیه ی حفظ محرمانگی اطلاعات کاربران وب سایت بوشهر

 

به موجب این تعهدنامه وب سایت آبفای بوشهر متعهد می گردد که:

1-  هر جزء و یا تمامی اطلاعات کاربران وب سایت را محرمانه تلقی نموده و از افشاء آن به اشـخاص ثالـث اعـم از حقیقـی و حقوقی چه بصورت نوشتاری و یا گفتاری و یا الکترونیکی و یا به هر طریق دیگری خودداری نماید.
 
تبصره: اطلاعات وب سایت ممکن است توسط شرکت آبفای بوشهر بـه هر صورت از جمله کتبی ، شفاهی، الکترونیکی و یا به هر طریق دیگر تهیه شده باشد و ممکـن اسـت صـرفاً شامل دانش فنی ، طرحها ، نقشه ها ، عکسها ، مشخصات طراحی ، نمونه هـا ، گزارشـات ، لیسـت مشتریان، اطلاعات قیمتی ، شرایط Licensing و یا اطلاعاتی که از طریق بازدیـد در دسـترس کاربر وب سایت قرار گیرد.

2 -  اطلاعات وب سایت صرفاً برای بررسی و ارزیابی کاربران وب سایت بوده و هر گونه استفاده و بهره برداری از ایده، طرح کسب و کار و تجاری سازی مستقیم یا غیرمستقیم این اطلاعات غیرمجاز بوده و  مسئولین وب سایت متعهد می شوند تا این اطلاعات را پس از ارزیابی تحت هیچ شرایطی برای اهداف فوق الذکر استفاده ننمایند.

3- مسئولین وب سایت آبفای بوشهر متعهد می گردند که اطلاعات عضویت وب سایت را در اختیار افراد غیر مرتبط قرار نداده تا از هرگونه استفاده افراد غیر عضو  از اطلاعات کاربران و با استناد به نام کاربری آنها جلوگیری گردد. 

4- وب سایت آبفا بوشهر هیچ گونه نسخه رونوشت و کپی مشتمل بر کپی الکترونیکی و یا کپی کاغـذی از مـدارک کاربران را تهیـه نکـرده مگـر آنکـه بصـورت مکتوب از سوی شراکت آبفا بوشهر به کاربر مجوز  نمایش، ارسال و انتقال به غیر داده شده باشد.

5- در صورت عدم ادامه استفاده از وب سایت از طریق کاربر، غیر فعال سازی و یا خاتمه دادن به عضویت وب سایت چه بصورت انتخابی از سوی کاربر و چه از سوی شراکت آبفای بوشهر، مـانعی در پایبندی مسئولین وب سایت به انجام تعهدات مندرج در این تعهد نامه نبوده و موجب سلب مسئولیت آنها در انجام تعهدات و ممانعت از افشای اطلاعات محرمانه نخواهد بود.

تاریخ به روز رسانی:
1398/04/23
تعداد بازدید:
761
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal