تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
اطلاعات قابل استفاده برای کسب و کارها-گرفتن انشعاب فاضلاب

 واگذاری انشعاب فاضلاب

 

همشهری گرامی، ضمن تشکر از مراجعه به سایت شرکت آبفا بوشهر، خواهشمند است جهت دریافت خدمات بهینه موارد ذیل را مدنظر داشته و به دقت رعایت فرمائید.

 برای واگذاری انشعاب فاضلاب لطفا به وب سایت خدمات الکترونیک شرکت آبفا بوشهر مراجعه فرمایید.

1- تمامی اطلاعات درخواستی در فرمهای الکترونیکی را با دقت تکمیل فرمائید. درصورت وجود هرگونه مغایرت امکان ارائه خدمت از شرکت سلب خواهد شد.

 

2- مراحل انجام کار مرتباً از طریق سامانه پیامک شرکت آبفا بوشهر( شماره های3000771522 ) اطلاع رسانی می گردد لذا خواهشمند است ضمن درج دقیق شماره تلفن همراه خود در فرم درخواست ، درخصوص موارد ارسالی دقت لازم بعمل آید.

 

3- هریک از مدارک مورد نیاز را در فایلی جداگانه بصورت Grayscale یا 256color ، با وضوح تصویر 150dpiو با فرمت JPEG یا pdf اسکن نموده و در پایان مراحل ثبت نام در فرم مربوطه و دقیقاً در مکان مشخص شده اضافه نمایید.

 

4- درصورت نیاز به فرمهای خاص بابت هریک از خدمات، لطفاً بر روی کلمه دریافت فرم در قسمت مربوطه کلیک کرده، پس از تهیه نسخه چاپی از آن مدرک ( بصور مثال فرم تعیین وضعیت و کروکی )، فرم چاپی را تکمیل و امضاء نموده و طبق مشخصات مندرج در بند 3 اسکن و در مکان موردنظر در فرمهای الکترونیکی اضافه نمائید.

 

5- لطفاً دقت لازم بعمل آید که در صورت ارسال مدارک ناقص، مغایر با مشخصات بند 3 و یا اشتباه در افزودن فایلهای اسکن شده ( بطور مثال افزودن فایل سند مالکیت در مکان مربوط به کارت ملی ) این شرکت از ارائه خدمات به شما همشهری گرامی معذور می باشد.

 

6- لطفاً توجه فرمائید که درصورت هرگونه نقص در مدارک، مراتب بصورت پیامک و به شماره تلفن همراه شما ارسال خواهد شد و درصورت عدم تصحیح و ارسال مجدد موارد ظرف مدت اعلام شده، درخواست شما ابطال و بایستی جهت دریافت خدمات مجدداً اقدام فرمائید.

 

لذا مقتضی است ضمن دقت نظر در تهیه و ارسال مدارک، شماره تلفن همراه خود را بطور کامل و صحیح وارد نمائید.

 

7- در پایان درخواست به شما یک کدرهگیری تعلق می گیرد، لطفاً این کد را تا پایان ارائه خدمت نزد خود نگه دارید. شما می توانید با استفاده از این کد توسط سرویس پیام کوتاه شرکت به شماره 3000771522   و یا پورتال شرکت از گردش درخواست خود اطلاع حاصل فرمائید.

 

8- درصورت نیاز به هرگونه راهنمایی یا دریافت پاسخ سؤالات خود، می توانید همه روزه بجز روزهای تعطیل و در ساعات اداری با شماره 122 تماس حاصل فرمائید.

 

دستورالعمل نصب انشعاب آب و فاضلاب

 

 مدارک موردنیاز جهت استفاده از تسهیلات قانونی ( جانبازان معزز - خانواده محترم شهدا - بهزیستی - کمیته امداد )

 

آدرس و شماره تماس مناطق و محدوده های خدمات رسانی آبفا بوشهر

 

مدارک مورد نیاز جهت اسکن :

 

1-نامه تسهیلات(درصورت وجود)

تاریخ به روز رسانی:
1402/02/20
تعداد بازدید:
1995
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal