تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
استاندار بوشهر از غرفه شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی بازدید کرد.
استاندار استان بوشهر در جریان افتتاح نمایشگاه دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی در استان بوشهر از غرفه شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر بازدید و دستاوردهای این شرکت را مورد بررسی قرار داد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر : عبدالکریم گراوند بعد از ظهر امروز نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در 40 سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی را در استان بوشهر افتتاح کرد.

استاندار بوشهر در این مراسم از غرفه شرکت آب و فاضلاب بازدید و با توسعه و پیشرفت این شرکت در بخش های مختلف آبرسانی ، طرح های فاضلاب و نصب انشعابات آشنا شد . گراوند در این بازدید در گفتگو با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر راههای مختلف حل مشکلات آبرسانی و تسریع در اجرای پروژه های شرکت آب و فاضلاب را بررسی کرد. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم گوشه ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوضه طرح های آب و فاضلاب مورد توجه قرار داد و افزود: اجرای طرح های آب و فاضلاب قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست . آقای حمزه پور گفت طرح های فاضلاب قبل از انقلاب در هیچ نقطه ای اجرا نشده بود و این مهم اکنون در برخی از شهرها اجرایی شده یا اینکه در حال اجراست.

تاریخ:
1397/11/12
تعداد بازدید:
228
منبع:
شرکت آب و فاضلاب
نویسنده:
رجب زاده
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal