تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
دوچرخه سوار آذربایجانی برای توسعه فرهنگ مصرف بهینه و صرفه جویی آب وارد بوشهر شد .
دوچرخه سوار آذربایجانی برای ترویج فرهنگ مصرف بهینه و صرفه جویی آب پس از گذشت از شهرهای ساحلی جنوب کشور وارد بوشهر شد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر: رضا اکبری کارمند بازنشسته شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی برای توسعه فرهنگ مصرف بهینه و صرفه جویی آب حرکت خود را از اندیمشک در استان خوزستان با دوچرخه آغاز کرد .

وی با بیان اینکه اهمیت آب آشامیدنی از جایگاه بالایی برخوردار است خاطرنشان کرد : مهمترین عنصر حیاتی جامعه و با ارزش ترین ماده حیاتی در بین جانداران و گیاهان آب است که این موضوع سبب شد برای ترویج فرهنگ مصرف بهینه و صرفه جویی آب حرکت دوچرخه سواری خود را در شهرهای ساحلی جنوبی کشور آغاز کنم.

اکبری با بیان اینکه وضعیت تامین آب آشامیدنی استانهای جنوبی کشور بسیار بحرانی است تصریح کرد : برای ترویج جایگاه مصرف آب آشامیدنی و رعایت صرفه جویی بیش از 1700 کیلومتر از شهرهای ساحلی جنوب کشور در استانهای خوزستان- بوشهر و هرمزگان رکاب خواهم زد این ورزشکار آذری که سنی 60 سال و بازنشسته وزارت نیرو است تاکید کرد . همه چیز باید با فرهنگ سازی آغاز شود چرا که فرهنگ نقش تاثیرگذاری در زندگی – محیط زیست و حیات انسان دارد .

وی با بیان اینکه ارزش واقعی آب در جامعه تبیین نشده است افزود : آب بیشترین ارزش در بین تمام مایعات و سایر کالاها دارد که باید مردم به این مهم واقف شوند وی افزود بعد از استراحت در بوشهر مسیر خود را در شهرهای ساحلی استان بوشهر ادامه میدهم و سپس وارد ستان هرمزگان میشود. اکبری از خدمات مدیران شرکت های آب و فاضلاب استانهای خوزستان و بوشهر قدردانی کرد .

تاریخ:
1397/11/13
تعداد بازدید:
162
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal