تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
طرح نوسازی شبکه آبرسانی برازجان توسط شرکت آبفای مشهد پایان یافت
اواخر سال قبل تصمیماتی در خصوص مشارکت برخی استان‌ها در اجرای طرح‌های آبرسانی استان بوشهر اتخاذ و اصلاح بخشی از شبکه آبرسانی برازجان به شرکت آبفای مشهد واگذار شد.

حسین اسماعیلیان ظهر امروز در نشست با مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه شرکت آبفای مشهد به عنوان استان معین بازسازی شبکه آبرسانی برازجان در استان بوشهر تعیین شد اظهار داشت: در این راستا اواخر سال قبل تصمیماتی در خصوص مشارکت برخی استان‌ها در اجرای طرح‌های آبرسانی استان بوشهر اتخاذ و اصلاح بخشی از شبکه آبرسانی برازجان به شرکت آبفای مشهد واگذار شد.

 

وی با بیان اینکه اواخر فروردین امسال نسبت به استقرار پیمانکار در شهر برازجان اقدام شد افزود: قرارداد اجرای نوسازی شبکه آبرسانی شهر برازجان 4 ماه تعیین و با هماهنگی مطلوبی که بین مسئولان استان بوشهر و شهر برازجان با پیمانکاران آبفای مشهد برقرار شد این پروژه با تلاش شبانه‌روزی در مدت سه ماه تکمیل شد.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد با اشاره به اینکه امروز طرح نوسازی شبکه آبرسانی برازجان توسط این شرکت تحویل دستگاه بهره‌بردار شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر شد خاطر نشان کرد: حجم عملیات پروژه شامل 5 کیلومتر نوسازی شبکه آبرسانی برازجان بود که این پروژه با لوله‌های چدن داکتیل با اقطار 200 و 400 میلیمتر انجام شد.

 

اسماعیلیان از احداث 15 حوضچه و تجهیزات و اتصال آن به خطوط شبکه توزیع آبرسانی برازجان خبرداد  و تصریح کرد: این طرح با هدف افزایش ظرفیت انتقال آب و تامین فشار مناسب در نقاط مخنلف شهر برازجان با موفقیت اجراء شد. وی، کل اعتبار تخصیصی در اجرای طرح یاد شده را 90 میلیارد ریال دانست

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد با بیان اینکه مشکل افت فشار و تامین آب 10 هزار مشترک آب برازجان برطرف شد تصریح کرد: 2.5 کیلومتر اجرای این طرح در محله‌ها و خیابان فردوسی، رودکی، آیت و بیش از 2 کیلومتر دیگر در مسیر بلوارهای طالقانی، فردوسی، بیمارستان و خیابان شهید مزارعی برازجان اجراء شده است.

 

اسماعیلیان با بیان اینکه عملیات نوسازی شبکه آبرسانی برازجان به پایان رسید گفت: خدمات مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر در این شرایط سخت تابستان در اجرای طرح‌های آبرسانی قابل تقدیر و سپاس است.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم با قدردانی از خدمات ارزنده شرکت آبفای مشهد در مشارکت نوسازی شبکه آبرسانی برازجان تاکید کرد: فرسودگی شبکه‌های آبرسانی نقش مهمی در هدررفت آب دارد که این مهم یکی از عمده مشکلات در توزیع بهینه آب محسوب می‌شود.

 

عبدالحمید حمزه‌پور با قدردانی از توجه مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به حل مشکلات آبرسانی استان بوشهر خاطر نشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده، تصمیمات مهمی در همکاری استان‌های معین در نوسازی شبکه آبرسانی اتخاذ شد که طرح نوسازی در سه شهر استان بوشهر توسط استان‌های معین اجراء شد.

 

وی با بیان اینکه طرح‌های آبرسانی سبب کاهش مشکلات آبرسانی در استان بوشهر شده است گفت: وضعیت تامین آب در تابستان امسال نسبت به تابستان سال قبل بهبود یافته به‌گونه‌ای که مشکلات شهرها به ویژه برازجان کاهش یافته است
تاریخ:
1398/05/06
تعداد بازدید:
53
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:5
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal