تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
با حضور معاون وزیر نیرو و استاندار بوشهر پروژه 11 حلقه چاه و احداث خط انتقال برازجان افتتاح شد
معاون امور آب و آبفا وزارت نیرو در این آئین با اشاره به غافل نشدن از موضوع مدیریت مصرف، اظهار کرد: ما در کل ایران با کمبود آب مواجه هستیم بنابراین باید در جهت مدیریت آب در سه بخش صنعت، شرب و کشاورزی بکوشیم
معاون امور آب و آبفا وزارت نیرو در این آئین با اشاره به غافل نشدن از موضوع مدیریت مصرف، اظهار کرد: ما در کل ایران با کمبود آب مواجه هستیم بنابراین باید در جهت مدیریت آب در سه بخش صنعت، شرب و کشاورزی بکوشیم.

قاسم تقی زاده خامسی بیان کرد: در بخش شرب وزارت نیرو به عنوان نماینده نظام مسئولیت دارد که آب مطلبوب و به اندازه کافی را به شهروندان در هر نقطه ای که هستند برساند و در استان بوشهر آب شیرین کن ها بهترین راه تامین آب برای استان هستند.

وی افزود: پنج سد در استان بوشهر ساخته می شود که با بهره برداری از آنها 550 میلیون مترمکعب آب به شبکه آب استان اضافه خواهد شد.

معاون امور آب و آبفا وزارت نیرو تصریح کرد: برای جلوگیری از این هدر رفت آب می توانیم از استان های معین استفاده کنیم.

تقی زاده خامسی بیان کرد: با توجه به وضعیت بودجه کشور و عدم وجود اعتبارات لازم در بخش دولتی، مشارکت بخش خصوصی در اجرای طرح های حوزه آب امری اجتناب ناپذیر است و باید برای تحقق اهداف خود در تامین آب مورد نیاز مردم، از ظرفیت بخش خصوصی نیز استفاده بهینه نمائیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر هم گفت: برای حفر و تجهیز این 11 حلقه چاه و احداث خط انتقال آن به شبکه شهری برازجان جمعا 165 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

حمزه پور افزود : در شهرستان دشتستان افزون بر 328 میلیارد تومان پروژه آبرسانی در حال اجرا است
تاریخ:
1398/07/11
تعداد بازدید:
240
منبع:
روابط عمومی شرکت آب فاضلاب استان بوشهر
نویسنده:
امیرحسین طاوس خواه
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal