تغییر سایز متن
-
+
abfa-bushehr.ir
پیام وزیر محترم نیرو بمناسبت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی
روابط عمومی فعال در سازمانها ضرورتی اجتناب ناپذیر است.امروزه نقش روابط عمومی از اطلاع رسانی صرف به نهادی تصمیم ساز و مشاوری مطلع در راستای تحقق اهداف سازمان و ذی نفعان تبدیل گشته است.

روابط عمومی فعال در سازمانها ضرورتی اجتناب ناپذیر است.امروزه نقش روابط عمومی از اطلاع رسانی صرف به نهادی تصمیم ساز و مشاوری مطلع در راستای تحقق اهداف سازمان و ذی نفعان تبدیل گشته است.

پیچیدگی روابط انسانی و تغییر مدل های ارتباطی سبب شده محتوای خلاق در مورد اهداف و عملکرد سازمان و توزیع آن با بهره گیری از ابزارهای یکپارچه ارتباطی با هدف توسعه آگاهی یک اصل مهم محسوب گردد.بر همین اساس،توفیق روابط عمومی ها مستلزم شناخت عمیق از وضعیت موجود،توانمندی لازم برای ارتباط گیری با عموم مردم و تاثیر گذاری بر تفکر و تصمیمات و باید ها ونباید های درون سازمانی است.

در این راستا ،عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق باید به گونه ای باشد که در نهایت منجر به تبلور همدلی در بخش های مختلف وزارت نیرو،جامعه و افزایش سرمایه اجتماعی به عنوان مهمترین عامل شتاب دهنده حرکت توسعه در کشور شود.

از جمله مهمترین شاخص های عملکرد روابط عمومی های وزارت نیرو در سراسر کشور در سال جاری ،اطلاع رسانی و افزایش آگاهی در خصوص پویش #هرهفته_الف_ب_ایران ،(ساخت و سازها)،(سازوکارها) به عنوان نیروی محرکه بخشهای گوناگون تولیدی و خدماتی وزارت نیرو در سالی است که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی)به نام سال "جهش تولید" نامگذاری شده است این امر ،بویژه در بخش (سازکارها)از پویش مزبور حائزاهمیت دوچندان است.

اینجانب ضمن قدردانی از تلاش های همکاران روابط عمومی در سراسر کشور در پویش سال گذشته،تاکید می نمایم بهره گیری از فناوری نوین ارتباطی همراه با بازبینی مجموعه فرآیند ها ،رویه ها و دستورالعمل ها و سازوکار از جمله اموری است که تلاش مضاعف روابط عمومی های صنعت آب و برق را در سراسر کشور می طلبد و می تواند آثاری ماندگارتر ار آنچه تاکنون به دست آمده بر جای گذارد.

انتظار می رود این تلاش ها،منجر افزایش اعتماد بین مردم و سازمان های مرتبط با صنعت آب و برق ،ارتقای سواد آب و انرژی در مخاطبان و بویژه مردم،طراحی سازوکارهای مشارکت مصرف کنندگان در تصمیم سازی ها و فرآیند ها ،نوسازی اطلاعات و دانسته های مردم درباره وضعیت منابع آب و انرژی کشور ،ایجاد ارتباط موثر و متقابل با نخبگان محلی و منطقه ای برای همکاری بیشتر با صنعت آب و برق و سرانجام تغییر رفتار مشترکان،کارکنان و سایر ذی نفعان به رفتار مطلوب شود.

در پایان ،روز روابط عمومی را خدمت همه شما همکارانم در روابط عمومی های صنعت آب و برق تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال،قبولی طاعات و عبادات تان و توفیق روزافزون یکایکتان را در خدمت به ملت شریف ایران اسلامی خواستارم.

تاریخ:
1399/02/27
تعداد بازدید:
61
منبع:
نویسنده:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
استفاده از مطالب و اخبار وب سایت تنها با ذکر منبع مجاز می باشد.
Powered by DorsaPortal